Kargo & teslimat politikası

evdevarmi.com.tr üzerinden yapacağınız 300 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo avantajı ile sunulur.

Siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğini kullanabilir ve tahsilat sırasında kredi kartı ile veya nakit ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme tercih ettiğinizde kargo şirketinin talep etmiş olduğu kargo tahsilat ücreti xxxTL otomatik olarak ödeme tutarınıza eklenir.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

 

Hafta içi saat 14:00'e kadar , cumartesi günleri saat 12.00'ye kadar vermiş olduğunuz siparişler gün içerisinde kargoya verilir.

Sonrasında verilen siparişler ise bir sonraki teslimat gününde kargoya teslim edilir. Stoktan teslimat yapıldığı için kargo sürecimiz hızlı işlemektedir.

Pazar ve resmi tatil günleri verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Havale ve Kapıda ödeme yolu ile yapılan alışverişlerde, siparişin kargoya teslim edilmesi için havalenin gerçekleştirilmesi yada kapıda ödeme onayının müşteri hizmetlerimiz tarafından telefon yoluyla alınması gerekmektedir. Bu durumda sipariş havalenin ve kapıda ödeme onayının alındığı tarih ve saatte oluşturulmuş sayılacaktır.

Havale veya kapıda ödeme siparişlerinizin 3 gün boyunca tarafınızdan onayı veya ödemesi ulaşamaması durumunda siparişiniz iptal edilmektedir.

Siparişlerimin durumunu nereden takip edebilirim?

Siparişinizi verdikten sonra gerek sipariş onayınız gerekse kargo takip numarası bilgisi gibi bilgiler size hem e-posta yoluyla hem de kayıtlı cep telefonunuza mesaj olarak iletilmektedir. Dilerseniz üye girişi gerçekleştirdikten sonra üye hesabınız bölümünden siparişinizle ilgili tüm süreçleri takip edebilirsiniz.

Kargo durumunu nasıl takip ederim?

Tarafınıza e-posta ve kısa mesaj yoluyla iletilen kargo takip numaranız ile ARAS Kargo'nun "Gönderi Takibi" bölümü aracılığıyla kargonuzun tüm süreçlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca evdevarmi.com.tr adresinden de takip edebilirsiniz.

Gelen kargo hasarlı ise yapılacaklar

Hasar görmüş kargolar teslim alınmayarak, ARAS Kargo yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, kargo orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride mevcuttur. Kargo Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra nakliye şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Kargo kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda evdevarmi.com.tr Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.