Güvenli Midir?

 evdevarmi.com.tr, bir PAYPEK KURUMSAL SAĞLIK HİZ. TİC.LTD.ŞTİ. iştirakidir.

PAYPEK geçmişi halk sağlığına dayanan kişiler tarafından kurulmuş bir şirkettir.%100 Orijinal Ürün ve Güvenli Alışveriş hizmeti sunmayı ilke edinen ve halk sağlığını ön planda tutan şirket ,

evdevarmi.com.tr adıyla hayata geçirdiği E-ticaret platformunda baştan sonra bir e-sağlık marketi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. evdevarmi.com.tr , ziyaretçilerinin %100 orjinal Vitamin, Mineral, Antioksidan, Bitkisel ürünler, Balık yağları,

Sporcu ürünlerinin yanı sıra Cilt bakım , Vücut bakım, Saç bakım , Anne ve bebek bakım ürünlerinin en güvenilir ve hızlı şekilde en uygun fiyata edinmesini amaçlar. 1000 m2 kapalı deposu ile ziyaretçilerinin gözetimine 7/24 açık olan şirketimiz,

hijyen ve saklama koşullarına en üst düzeyde dikkat eder ve her ay düzenli olarak kontrolden geçer.

Ayrıca Firmamızın karekod sistemi ile ürünlerin son tüketim tarihleri sistemden takip edilmekte olup, ürünlerin son tüketim tarihlerini, sistemden kontrol etmekteyiz, bu sistem sayesinde tüketicimize gönderdiğimiz ürünlerin son tüketim tarihinlerinin kullanıma uygun olduğundan emin olmaktayız.


evdevarmi.com.tr sadece internet satışı mı yapar?

Evet , sadece internet satışı yapıyoruz. Fiziki mağazalarımız bulunmamaktadır.

Sitedeki ürünler garantili mi?

evdevarmi.com.tr bünyesindeki tüm ürünleri resmi Türkiye ithalatçılarından veya üreticilerinden temin etmekte olup, tüm ürünlerin gerçek menşeilerinden tedarik edilmesine özen göstermektedir. Herhangi bir problem olduğu zaman anında müdahale edip müşterilerimizin yanında yer almayı ilke edinmiş bir firmayız.


Satılan ürünler onaylı mı?

 
Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından konulan kural ve kanunlara uygun olarak üretilmekte ve ithal edilmektedir.


Siparişle ilgili sorunlarım olduğunda ne yapmalıyım?

 
Sipariş verirken yaşadığınız tüm sorunlarla ilgili bize 0530 026 68 18 numaralı müşteri destek hattımızdan veya [email protected] e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.


Haftasonu ve bayram tatillerinde verilen siparişler ne zaman kargolanır?

 
Cumartesi günü saat 14:00’dan önce verilen siparişleriniz Cumartesi günü kargoya teslim edilir. Kargo şirketleri Pazar günü ve bayram tatillerinde çalışmadıkları için ise Pazar günü ve bayram zamanları verilen siparişler Pazartesi veya bayram ertesi ilk gün kargoya verilecektir.


Ürün iade koşullarınız nelerdir?

 
Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadığınız , tahrip etmediğiniz ve hiçbir şekilde bozmadığınız taktirde, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekilde iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü iade etmeden önce, [email protected] adresine ürün fatura no ve sipariş no içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir.


Siparişimi verdim fakat iptal etmek istiyorum nasıl yapabilirim?

 
Ürününüz kargoya henüz verilmemiş ise, bize 0530 026 68 18 numaralı destek hattımızdan , kapalı olduğumuz saatler içerisinde ise [email protected]  adresinden erişerek siparişinizi iptal edebilirsiniz.


Kredi Kartı ile ödeme güvenli midir?

 
Bu konuda 3D ile %100 güvenli bir ödeme altyapısına sahibiz.